У Польщі через обвал стіни загинув українець

Під час будівельних робіт біля замку Вавель у Кракові трапився зсув ґрунту, через що обвалилася стіна. Постраждали близько 10 людей, але один з них, на жаль, загинув. Польські ЗМІ повідомили, що він був громадянином України.

Оперативний приїзд рятувальників та майже година спроб реанімувати 45-річного чоловіка не допомогли врятувати йому життя. Про це повідомила Gazeta Krakowska.

Місцеві чиновники зазначають, що будівельні роботи біля замку Вавель у Кракові виконували з дотриманням усіх норм безпеки та під наглядом контролюючих органів. Усі робітники були тверезими. Тож зараз слідчі перевіряють, чи не було порушень під час виконання робіт та чи мала компанія всі дозволи.

Пожежники та рятувальники прибули негайно, застосували гідравлічні та пневматичні інструменти, щоб визволити людину з-під завалів. Усього на це знадобилося вісім хвилин. Але потім спроби медиків реанімувати українця, який зазнав серйозних травм, були безуспішними.

Влада міста вже висловила співчуття родині загиблого українця.

Трагічні випадки з українцями в Польщі:

• Рік тому українка втратила руку, працюючи у пральні в Польщі: кінцівку затисло у пральній машині, а власник відмовився розрізати техніку, натомість змусив чекати, доки майстри її розберуть.

• У вересні минулого року на будівельному майданчику житлового комплексу в центрі Лодзі 28-річний українець впав з 15 поверху, чоловік помер на місці.

Facebook Комментарии