Вчені розшифрували моторошне пророцтво з Біблії, часу залишилося дуже мало

Багато експертів зі всього світу намагалися передбачити Апокаліпсис. Вони вказували на безліч військових протистоянь між країнами, які терзають планету і зараз. Але поки жодна держава відкрито не оголосило війну супернику. Однак дослідник Девід Монтейн заявив, що дізнався, як і коли розпочнеться кінець світу.

Цю інформацію він виявив під час досліджень Біблії. Монтейн заявляє, що розгадав давнє пророцтво книжки.

Відзначається, що кінець світу відбудеться на Землі вже в 2019 році, вченому нібито навіть вдалося назвати точну дату Апокаліпсису. При цьому Девіда Монтейн називають ученим, який займається вивченням старовинних текстів. Саме в них він знайшов підтвердження того, що зовсім скоро на нашій планеті відбудуться масштабні катастрофи.

Монтейн впевнений, що Апокаліпсис почнеться вже 21 грудня і буде супроводжуватися цунамі, виверження вулканів і землетрусами. Відразу після цього станеться ряд техногенних катастроф.

Апогей судного дня нібито настане вже 28 грудня. При цьому доказів того, що Девід Монтейн дійсно має якийсь стосунок до науки, знайти на даний момент не вдалося.

На думку експертів, саме 2019 рік стане вирішальним у питанні виживання окремих націй. Напруження між США і КНДР вже практично на піку. І жодна з сторін не збирається відступати. оки складно сказати, яка із сторін отримає перемогу. Але одне зрозуміло вже зараз – якщо в хід піде ядерна зброя, Землю чекає справжній Апокаліпсис пише znaj.ua.

Facebook Комментарии