«Боялася коментарів від незнайомих людей, які пишуть «здохни» просто через те, що у мене таке громадянство», — додала солістка YUKO, яку зацькували на Євробаченні 2019

Ведучий не раз помічав: співачка знає українську краще, ніж деякі наші політики. Але це не допомогло

Солістка гурту YUKO Юлія Юріна, фіналістка Національного відбору претендентів на Євробачення-2019, поскаржилася, що дуже часто отримує негативні відгуки через російське громадянство.

В коментарі українським ЗМІ, співачка згадала: ніколи не приховувала той факт, що народилася в РФ і публічно вона розповіла про це не вперше. Раніше Юріна згадувала про своє громадянство на проекті «Голос країни», що вилилося у хвилю негативу в мережі.

«Річ у тім, що я ж не вперше кажу про те, що я з Росії. Коли ми були на «Голосі», я теж говорила про це. І потім мене накрив шквал негативу типу «вали у свою Рашу» і так далі. Це єдине, чого я боялася — цих коментаторів…» — розповіла вона.

В ході Національного відбору питанням громадянства артистки поцікавився ведучий Сергій Притула. Дізнавшись, що Юріна проживає в Україні всього кілька років, він здивувався її вимові української мови.

«Боялася не того, як це вплине на журі або на глядача, а саме коментарів від незнайомих людей, які пишуть «здохни» просто через те, що у мене таке громадянство», — додала солістка YUKO.

YUKO — це гурт, який вигадали Юлія Юрина та Стас Корольов, музика, яку десятки років придумували творці електронних інструментів, і фольклорні тексти, які вигадувала українська нація протягом століть. Хоча YUKO нещодавно створений колектив, досвіду і знань в тому, що вони роблять, їм не позичати.

Юля Юріна — солістка гурту, за сумісництвом професійний фольклорист. YUKO вміло вплітають народні пісні в сучасні електронні Сінт. При цьому Юля наспівує тексти у властивій певного регіону манері, тому перші кілька хвилин прослуховувань можуть перетворитися в спроби розібрати слова.

Facebook Комментарии

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *