Прикмети новорічної ночі

Більшість людей перед Новим роком – не тільки прибирають квартиру, готують салатики та інші смаколики, а й звертають увагу на прикмети в новорічну ніч. Адже, як дехто вважає, завдяки їм можна дізнатися майбутнє і позбутися деяких проблем. А хто сміливіший, може провести який-небудь новорічний ритуал або обряд … Але ми сьогодні поговоримо саме про прикмети. Отже …

– Найголовніша новорічна прикмета, про яку всі знають, – це позбутися від усього старого – тріснутий посуд, рвані або вийшлі з моди речі (вдома теж потрібно ходити доглянутою і красивою), килимки, покривала, іграшки тощо, оскільки якщо це не зробити, то і не варто сподіватися на прибуток у наступному році.

– Щоб жити по-новому, потрібно зробити напередодні веселого свята перестановку в будинку. Навіть нехай вона буде не кардинальна, але переставити стілець з одного боку кімнати в іншу – це вже перестановка. В ідеалі, звичайно, купити навіть щось нове з меблів.

– Стабільний фінансовий рік обіцяє новорічна ялина, прикрашена грошовими купюрами (монети не підходять), бажано вішати ті купюри, в яких хотіли б отримати дохід. – Зверніть увагу на перехожого, якого ви зустрінете 1 січня, – чоловіка – до вдалого року, жінку – до сюрпризу.

– Тварина на вулиці, яку зустрінуте після 12:00 ночі, теж може передбачити майбутнє: кіт – до флірту, собака – до нового друга. – Хороша прикмета розбити ялинкову іграшку в Новорічну ніч, щоб рік пройшов весело і без проблем.

– Якщо розбився келих під час новорічного тосту – до сварок, тріснула тарілка або чашка – будете гуляти на весіллі чи ювілеї. – Зверніть увагу і на новорічні подарунки, які ви не замовляли, а несподівані. Парфумерія – до нового прихильника, нижня білизна – до романтики, іграшка або сувенір – стабільність, шоколад – до веселощів, спиртні напої – до сюрпризу, картини – до успіхів на творчій ниві, гаманець, сумка – до грошей, фрукти – до багатства, золоті прикраса – до розкішного життя.

– Спіткнутися в цей день на ліву ногу – перепони у фінансових справах, на праву – сімейна сварка. – Водієві, що їде 31 грудня святкувати Новий рік, слід акцентувати увагу на світлофори. Якщо на шляху часто зустрічається палаюче червоне світло – вас підведе інтуїція, що загрожує обманом і серйозними грошовими проблемами, жовтий – сьогодні вам не слід приймати рішення спонтанно, зважте всі за і проти, щоб зробити правильний висновок, зелений – сьогоднішня ніч пройде весело і запам’ятається надовго.

– Прикмети про порвані речі: колготи порвати в Новорічну ніч – до дороги, святкове вбрання – до пристрасті, нижня білизна – до знайомства. – Який Новий рік без спиртних напоїв, які мають особливість розливатися. Так, облитися червоним вином – до любові, рожевим – до платонічних почуттів, білим – до знайомства, шампанським – до бурхливих подій, горілкою або віскі – до сварок, пивом – до дружніх відносин.

– Проспати Новий рік вдається тим, кого в наступному році чекає велика удача. – Чхнути в Новий рік – чекайте новини. – Впустити в Новий рік їду на себе – до ситості. – Плакати в Новорічну ніч – до сумного року. – У Новий рік пішов сніг – чекайте приємного сюрпризу, дощ – сумного.

– Упала бурулька прямо перед вами і розбилася на дрібні шматочки – ваше бажання не збудеться, якщо ж відколовся тільки шматочок – вам може хтось завадити в реалізації задуманого, але все ж у підсумку ви досягнете бажаного.

– Напевно, всі знають, що на Новий рік потрібно надіти щось нове, але не всі знають, що певна новинка обіцяє певні події. Нижня білизна – шанувальник або прихильниця, наряд новий – у вас починається цікавий життєвий етап, взуття – до подорожі, колготи чи шкарпетки – до дружніх посиденьок. – Якщо розбилося в Новий рік дзеркало – чекайте хвороба близької людини.

– Сварка в Новий рік триватиме весь рік. – Придбати в Новий рік нову подушку – до легкого життя. А ми просто впевнені, що гарний настрій в новорічну ніч – запорука успіху!

Facebook Комментарии