Малюк не встиг народитися, а вже осиротів: На Львівщині через халатність лікарів померла молода жінка (відео)

Жінка померла під час пологів, немовля перебуває у реанімації новонароджених.

Під час пологів у Жидачівській районній лікарні померла 28-річна жінка. Немовля зараз перебуває у реанімації новонароджених, окрім нього у жінки залишилося ще двоє дітей. За попередніми висновками медиків, причиною смерті стало ускладнення анестезії. Департамент охорони здоров’я Львівської ОДА призначив службове розслідування цього інциденту. Головний лікар одразу після нещасного випадку подав у відставку.

Першою про смерть жінки 29 грудня повідомила львівська громадська активістка Галина Янко, яка зазначила, що лікарі намагалися приховати смерть породіллі. Згодом інформацію про смерть під час пологів підтвердила і керівниця департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірина Микичак.

Відео з ТСН

«Під час операції кесаревого розтину померла молода жінка. Осиротіло троє дітей. За попереднім висновком патологоанатомів, причиною смерті є ускладнення анестезії під час родорозрішення. Ніхто нічого не приховує. Прошу не робити передчасних висновків», – зазначила Ірина Микичак.

Вона також додала, що Львівська ОДА ініціювала службове розслідування цього випадку і вимагає відсторони від практики усю бригаду лікарів.

«Вважаю, що бригада лікарів до остаточного встановлення усіх обставин і причин смерті роділлі має бути відсторонена від медичної практики. І такий наказ буде видано в районі», – заявила Ірина Микичак.

Жінка померла вдосвіта п’ятниці, 28 грудня. Одразу після цього інциденту головний лікар Жидачівської районної лікарні Богдан Бойчук подав у відставку.

«Можу сказати, що в цій справі нічого не приховують. Провели розтин, усе задокументували і сфотографували, а далі ці матеріали використовуватимуть у розслідуванні. Тоді все з’ясується, чи це була халатність лікарів, чи не надали допомоги, чи це була помилка – бо в медичній практиці халатність і помилка є дуже різними випадками. Але вже відомо, що це було ускладнення від анестезії – це навіть на око видно», – розповіла Ірина Микичак.

За її словами, службове розслідування триватиме не менше двох тижнів. Ірина Микичак також додала, що виступала проти того, аби головний лікар йшов у відставку, однак той наполіг на цьому.

Facebook Комментарии