Прикмети на Новий рік 2019 жовтої Земляної Свині.

Серед усього розмаїття прикмет, які допоможуть залучити фінанси, удачу та успіх, обов’язково слід назвати наступні.

  • Прикмета 1. Ні в якому разі не слід залишати в квартирі посуд зі сколами – її треба викидати. Тим більше не можна виставляти її на святковий стіл. Це притягне невдачі у фінансових справах.
  • Прикмета 2. Першого числа гроші не можна нікому давати грошей – у разі, якщо ви все-таки дасте гроші, в майбутньому році для вас будуть складатися несприятливі фінансові умови. Але якщо продавець віддасть вам якийсь товар за низькою ціною, то за прогнозами в Новому Році його буде чекати велика прибуток. І не тільки його – удача прийде і до вас.
  • Прикмета 3. Для залучення грошей в цьому році варто прикупити кілька скарбничок у вигляді свиней. Ще до настання Нового Року варто покласти туди хоча б невеликі заощадження. Порожні скарбнички ставити не можна.

 

  • Прикмета 4. Якщо жива ялина пустила коріння в горщику, то з упевненістю можна сказати – у Новому році вашу сім’ю буде чекати поповнення. Викидати новорічну красуню можна лише через 2-3 тижні після Нового Року.
  • Прикмета 5. В першу чергу слід одягати на лісову красуню зірку. Тільки потім можна приступати до прикраси. А от знімати зірку слід останньої. Це дозволить залучити мир і затишок у будинок.
  • Прикмета 6. Зверніть увагу, кому з домочадців після бою курантів підійде кішка в перший раз. Саме цій людині буде надзвичайно везти в Новому Році Свині.

 

 • Прикмета 7. Для залучення грошей варто розщедритися на нові ялинкові іграшки. Обновки завжди привертають нові грошові надходження. Можна назвати це явище кругообігу грошей в природі.
 • Прикмета 8. У тому випадку, якщо ялинка впала під час прикраси, не варто панікувати. За давніми віруваннями це означає, що злі духи пішли з дому.
 • Прикмета 9. Всупереч тому, що багато хто вважає свиней брудними тваринами, на Новий Рік у хаті обов’язково повинно бути чисто і прибрано.
 • Прикмета 10. При оформленні свята варто дотримуватися квітів, які найбільш близькі до символу року, щоб можна було розташувати Свиню до себе.

 

І це не повний список всіх ті новорічних прикмет, які кожен з старається виконувати. Але варто сказати, що у кожного народу свої новорічні обряди та прикмети, які вони шанують, почитають і дбайливо передають з покоління в покоління. А ось які прикмети і в яких країнах можна назвати самими незвичайними та цікавими ми зараз і дізнаємося.

Цікаве.

У кожній країні світу існують свої традиції, повір’я, забобони, прикмети. Вони можуть бути безглуздими, смішними, незвичайними, але кожна з них цікава по-своєму.

Розглянемо напримере деяких країн.

  • По-перше, Англія. Прагматичні англійці бояться боргової ями, з-за цього всі забобони стосуються віддачі боргів під Новий рік, а для залучення прибутку в новорічну ніч тимчасово виставляють яку-небудь річ за поріг. А в перший день року не виноситься навіть сміття.
  • По-друге, Китай. Численне населення дуже забобонно в галузі фінансів і довголіття. Так вони обов’язково вирішують фінансові питання до настання Нового року. Здоров’я і довголіття черпають з напоїв, тому багато хто йде до природних струмків та криниць напитися, а в новорічну ніч на столі обов’язково повинні бути напої з персика, який символізує довголіття.
  • В-третіх, Італія. У сільських районах окремих провінцій прийнято вважати, що наступний рік буде вдалим і щасливим, якщо намічені заздалегідь 25 справ, виконати якісно і в строк. Жителі Сицилії істинно вірять, що як Новий рік зустрінеш – так його і проведеш, ось та відзначення у них йдуть гучні, довгі, «на всю котушку».

 

 • В-четвертих, Японія. У віруваннях японців багато богів, які, за переказами, дають дари людям на кораблях, тому в декораціях і на столі присутні кораблі з наїдками. За традицією на Новий рік дзвони відбивають 108 ударів, які приносять очищення на ментальному і духовному рівні.
 • В-п’ятих, Болгарія. Тут для сімейного кола печуть великий пиріг за спеціальним рецептом. У нього ховають передається у спадок срібну монетку. Кому випаде – того і буде більше щастя в наступаючому році. За здуття кірки «короваю» визначають успішність року: чим більше бульбашок, тим більше буде приємних моментів. Можна взяти на озброєння прикмету про глечику достатку. В глечик вкладають смаколики і сюрпризи. Кожен домочадець і гость за традицією на Новий рік може спробувати з зав’язаними очима виколотити собі щастя палицею. Дозволяється вдарити тільки один раз.

 

Незважаючи на те, що ніхто досі не може дати точної відповіді є новорічні прикмети вигадкою або ж вони дійсно працюють, кожен з нас намагається вірити в новорічне диво і що удача і везіння обов’язково завітають в його будинок.

Facebook Комментарии