«Плакали усім класом…» 19-річний «кіборг» написав листа 9-А класу, прочитали після його смерті..

19-річний боєць ДУК «Правий сектор» Святослав Горбенко після практики вчителем в школі написав послання дев’ятикласникам, але не встиг його відправити, адже пішов на війну, де загинув в Донецькому аеропорту в 2014 році.

Лист «кіборга» потрапив до колишніх школярів аж через чотири роки повідомляє ТСН.

Батьки загиблого Героя довго не чіпали речей сина, та, навіть переїхали з будинку під Полтавою на Київщину, адже не змогли далі жити в будинку, що так нагадував про колишні щасливі дні, яким більше не судилося повторитися.

Тож лише нещодавно батько Святослава наважився відкрити улюблену сумку сина, де й знайшов конверт з листом до учнів 9-А класу харківської школи, у якій Святослав перед війною проходив практику і викладав англійську.

Батьки підозрюють, що син припускав, що може не повернутися, тому залишив сумку на видному місці і хотів, щоб конверт потрапив за адресою.

Сергій Горбенко, батько загиблого «кіборга», виконав волю сина, приїхав до харківської школи, куди були запрошені і колишні учні 9-А, яким зараз по 19 років – рівно стільки ж, скільки було Святославу Горбенку, коли він загинув на війні.

Листа зачитала вчителька, адже батькові було надто важко читати вголос слова сина. Послання до колишніх дев’ятикласників про те, що в житті все можливо, якщо для досягнення мрії докладати зусиль. У ньому «кіборг» написав, що кожен його учень – це неймовірна особистість, яку хотілося навчати.

Facebook Комментарии