Погода на Новий рік: чи влаштує стихія українцям справжнє свято

Стихія підготувала українцям приголомшливий сюрприз на Новий рік. Синоптики розповіли, що 31 грудня варто чекати легкого морозу і густого снігу — здається, нічого кращого і побажати не можна в таке свято.

Народний синоптик Леонід Горбань розповів, що з 28 по 31 грудня в Україні температура знизиться до 4-6 градусів нижче нуля. Він підкреслив, що мороз протримається і в перші три дні січня — тоді температура не підніметься вище 3-4 градусів.

«І потім знову відлига до 15 січня»Леонід Горбань

Синоптик уточнив, що в передноворічні дні погода нічим не буде відрізнятися від листопадової. На Україну очікують постійні коливання температур: до п’ятого грудня – відлига на 3-4 дні. Потім знову пониження температури на 5-6 днів.

«Потім знову морози, 7-8 градусів, не більше. Потім до 17 числа знову тривала відлига аж по 25 число. До кінця грудня легкі морози і хороший сніг перед самим новим роком – з 28 по 31 число».Леонід Горбань

Нагадаємо, початок тижня, 3-4 грудня буде без опадів практично у всіх областях України. Лише на заході країни очікується мокрий сніг з дощем. У Києві 3 грудня фахівці обіцяють туман і видимість 200-500 метрів. Про це попереджає прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій.

На заході прогнозується дощ зі снігом, температура до +5 градусів. Також тепло буде на півдні +4 градуси. А ось зимовий холод відчують на собі жителі півночі, де денна температура становитиме -3 градуси і сходу до -2 градусів. У Києві вдень буде близько -2 градусів.

Джерело

Facebook Комментарии