Поведінка, якій немає виправдання, в дитячому садку батько вихованки ДНЗ вдарив двох вихователів (відео)

Сьогодні до нас потрапило приголомшливе відео, надане колективом дитячого садка «Золота рибка», що в місті Монастирище.

На відео видно, як чоловік, проявляючи агресію, різко та жорстоко хапає за шию вихователя закладу. Поза кадром відбувалися більш моторошні речі — чоловік підняв за волосся та різко кинув об землю того ж таки вихователя, з яким з’ясовував стосунки. Що ж відбулось в дошкільному закладі насправді надвечір, 12 вересня, переповіла нам одна із постраждалих вихователів в результаті інциденту.
— Ніщо не передбачало біди, — переповідає нам вихователь «Золотої рибки» Вікторія Веселова, одна із постраждалих в результаті неадекватної поведінки батька. — Вчора ввечері якраз в садочку проходили батьківські збори. Переважна більшість батьків знаходилися в приміщенні дитсадка. Після 17.00 вихователі з дітьми перебували на прогулянці надворі. За однією із вихованок прийшов батько. Йдучи за дитиною, він переступив через металеву невисоку огорожу, аби пройти навпростець. Вихователь Олена Торченюк (друга постраждала) зробила тихо і дуже скромно татові зауваження, що, мовляв, ми ж навчаємо дітей толерантності, вихованості, а ви ось такий негативний приклад подаєте. При цьому ці слова були сказані навіть жартома, без докору. Раптом чоловік почав поводитися агресивно. Сказав, що переступав і буде переступати. Мовляв, приїхав із заробіток і скучив за дитиною. Поводився агресивно і неадекватно. Забрав дитину і пішов. Але потім повернувся і заявив, що має забрати із дитсадка ще одну (але чужу) дитину. За його словами, знайомих. Вихователі відмовили. Чоловік перестав добирати слова. «Під роздачу» спершу потрапила я. Він вдарив мене по обличчю. На землю впали окуляри. Дякувати Богу, я відмахнулась. На моє щастя, обійшлась лише переляком. Та чоловік почав з’ясовувати стосунки з Оленою Анатоліївною. Схопив її за голову. На відео видно тільки, як ми — жінки — намагалися відбити його від нашої колеги. Чоловік навіть сікався до директора дитсадка Ніни Драч, яка на відео каже, що викликатиме поліцію, якщо він і далі проявлятиме агресію та не заспокоїться. Далі, на жаль, з переляку вихователь, яка знімала, почала забирати з вулиці дітей, подалі від агресії, тому не видно головного: як агресивний чоловік спочатку підняв за волосся, а потім кинув на землю Олену Анатоліївну. Він вирвав у неї ціле пасмо волосся. Налякані, ми кинулися всі забирати дітей, дзвонили своїм чоловікам, у поліцію. Такого за 10 років роботи у садку я ніколи не бачила і не відчувала на собі. Дякувати Богу, тато одного із наших вихованців вгамував агресивного тата. І на майданчику в ту секунду він був один. Решта — жінки-вихователі та мами. Всі тікали, хто куди. Мами з дітьми — додому. Вихователі з вихованцями дитсадка — у приміщення своїх груп. Словом, так наполохалися, що руки й ноги тряслися. В такій ситуації ми ще не опинялися.
За півгодини прибули працівники поліції, допитали чоловіка, взяли пояснення у свідків та потерпілих. Вже сьогодні вихователі прийняли рішення про звернення — клопотання колективу дитсадка до Монастирищенської районної ради, якій наразі підпорядковані дошкільні установи міста, відділу освіти РДА з проханням про захист та розгляд пропозиції про введення охорони в дитсадочку, аби мати змогу захистити не тільки себе, а, в першу чергу, дітей від посягання на життя та здоров’я.
— Часто в Інтернеті ми бачимо відео з непристойною поведінкою вихователів, їх засуджують у коментарях, вимагають покарання, — додає Вікторія Веселова. — А хто захистить нас, вихователів, від агресії батьків? А якби щось трапилось при інциденті з дітьми, хто ніс би відповідальність? Звісно, ми. І що прикметно, цього ж дня на базі нашого закладу проходило засідання методоб’єднання, де обговорювалося питання виховання дітей, що тісно пов’язано з вихованням в родині. Навіть цього дня прозвучала фраза, що подекуди слід почати виховання з батьків, а тоді займатись вихованням дітей. Так і сталось увечері.
Сьогодні Олена Торченюк, разом із директором «Золотої рибки» Ніною Драч, поїхали до Умані, аби засвідчити наслідки побоїв, нанесених вчорашнім хуліганом. Жінка почувається зле. Скоріш за все, у неї — струс мозку. За свої 35 років трудового стажу Олена Анатоліївна вперше зустрічає таку неадекватну реакцію на звичайне зауваження. Хто знає Олену Анатоліївну, погодиться, що ця жінка — вихователь від Бога, людина з великої літери і за свою бездоганну роботу викликає тільки величезну повагу!!!!! Що спонукало батька вихованки закладу до такої агресії, чому він навіть не припустив, що стає прикладом для наслідування у десятків дітей, які були на той момент на майданчику, і хто, врешті — решт, сьогодні має захистити людей, які працюють з нашими з вами дітьми і просто виконують свої професійні обов’язки?
Розмову вела Софія Квітка. Відео надано колективом дитсадка «Золота рибка».

Джерело

Facebook Комментарии