Відрізані вуха і понівечені руки: Цигани 13 років тримали в рабстві українку з сином, це ЖЕСТЬ, що вони витворяли з ними

Тринадцять років провели у рабстві у родини ромів мати й син, громадяни України.

Весь цей час вони знаходилися у райцентрі Балта Одеської області. Історію їх звільнення на своїй сторінці розповів одеський активіст Юрій Козаріз, передає Корупція.Інфо.

За його словами, першими про ситуацію дізналися бійці 8-й окремого батальйону Української Добровольчої Армії “Аратта”. Підготовка до звільнення людей тривала деякий час.

Автор публікації виклав фотографії сина Івана та його матері Тамари, які протягом цього часу працювали на ромів. У них покалічені тіла та множинні переломи. Після чергового рукоприкладства “панів” вони неодноразово потрапляли у лікарню, але згодом звідти зникли всі відомості.

За словами Козаріза, будли неодноразові звернення до поліції, але, як і у випадку з лікарнею, вся інформація звідти зникла.
“Новий начальник відділення, звичайно, пішов нам на зустріч і терміново організував оперативну групу. Зараз зайдемо після слідчих дій дивитися на той молоток, яким били по колінах Івана, і кров Тамари, яка від побиття залила стінку, на той ремінь від комбайна, який висить на стінці, яким били цих бідолах. А вухо теж, ви бачите, воно зникло, коли Івана вдарили по ньому дошкою!”, – написав Юрій.
  

Коли історія набула розголосу, у Балту приїхав син ромів, аби “порішати” все.
“Зараз йде спроба перемовин загасити розголос будь якою ціною. Мабуть, корона безкарності та гроші, завдяки яким вдалося бути під іншим прізвищем та влаштуватися у державну службу на високу посаду, не дає їм нормально жити”, – додав активіст. Він пообіцяв і надалі тримати громадськість у курсі того, що відбувається.

Facebook Комментарии

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *