Захист від раку кишечника: що їсти на сніданок, обід і вечеря

Харчування відіграє неймовірно велику роль у запобіганні раку, зокрема пухлин в кишечнику.

Ти зобов’язана не просто звернути увагу на ці продукти, а без зволікання включити їх в меню своєї родини!

Йогурт з брокколі на сніданок

Люди повинні більш активно включати в свій раціон натуральний йогурт, а до нього шматочки брокколі. Дослідники з Сінгапуру з’ясували, що цей з першого погляду дещо дивний продукт є ефективним засобом профілактики раку кишечника. Вони виявили, що зроблений з брокколі йогурт вбиває 75% пухлин у лабораторних мишей, а також понад 95% клітин раку кишечника, вирощених в лабораторії. Броколі містить хімічну речовину сульфаран, яке бореться з раком, а йогурт має пробіотики, тобто бактерії, що дозволяють зберігати натуральний баланс мікроорганізмів в шлунку і кишечнику. Таким чином, йогурт на основі брокколі може запобігати і навіть лікувати рак кишечника, передає Ukr.Media.

Бобові приготуй на обід

Бобові містять багато фітоестрогенів – ці речовини здатні запобігти поява і розвиток раку грудей, легенів і звичайно ж кишечника. У бобових багато клітковини, що сприятливо позначається на роботі ШЛУНКОВО-кишкового тракту та роботі імунної системи людини. Ризик раку кишечника від вживання бобових падає на 40%. Готуй обіди з різних бобових: сочевиця, нут, квасоля, горох.

Куркуму додай у вечеря

Національний інститут онкології протестував більше тисячі різних речовин на предмет наявності хемопревентивного (захищає від раку) ефекту. Найперспективнішим в даному експерименті виявився куркумін — яскраво-жовтий натуральний барвник, який знаходиться в куркумі. Саме він є сильним мутагеном, агресивно налаштованим проти речовин, що викликають рак. Обов’язково додавати куркуму в основні страви, щоб знизити ризик виникнення раку кишечника.

Погодься, що такі доповнення в щоденне харчування ніяк не позначаться на твоєму часу і суттєві зміни в раціоні, а ось користі буде дуже багато. Бережи себе і своїх близьких.

Facebook Комментарии

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *