Відео дня ! Михайло Добкін «взяв Берлін»… Ви повинні це побачити

Сьогодні, 9 травня, український народний обранець Михайло Добкін вирішив відсвяткувати День перемоги. Політик прибув у Берлін, де з командою прихильників поклав квіти до Пам’ятника невідомому солдату. Про це він написав на своїй сторінці у соцмережі.

«До нас приєднались люди з різних міст. Хто як зміг, так і приїхав. Несемо головну корзину квітів від українського народу, щоб бачили і знали, що у нас багато людей, які відзначають цей день як святе свято, і які ніколи ні прияких обставин не забувають ні своє коріння, ні предків, ні перемоги…. Ми за всіх помолились та поклонились», – заявив Добкін.

Депутат «Опозиційного блоку» також додав короткі відео з місця події, на яких він зазначає, що «сьогодні святий день в історії нашої країни – колись великого СРСР, а нині України». До слова, 9 квітня 2015 року ВРУ заборонила використовувати в Україні радянську символіку. Люди, які носять таку символіку, можуть стикнутись зі штрафом у розмірі від 50 до 150 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Нагадаємо, 8 травня в Україні відзначають День пам’яті і примирення в честь всіх жертв Другої світової війни, 1939-1945 роки. За різними оцінками істориків у ці роки загинуло близько 10 млн українців.

Сьогодні, 9 травня, в Україні відзначають День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. З цієї нагоди в країні проходять понад півтори тисячі заходів. Раніше президент України Петро Порошенко привітав співвітчизників зі святом та закликав не вестися на російську пропаганду.

Джерело

Facebook Комментарии

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *