ДІТИ, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ В ПОЖЕЖІ НА ВОЛИНІ – В КРИТИЧНОМУ СТАНІ, ЇМ ПОТРІБНА КРОВ

Волинян просять здати кров для діток, які постраждали в жахливій пожежі. Наразі вони перебувають в критичному стані, за їх життя боряться медики.

 

В редакцію Інформаційного агентства Волинські Новинизвернулись родичі постраждалих з проханням до волинян здати кров для постраждалих дітей.

Кров приймають у будь-якому центрі переливання крові області, при здачі потрібно лише зазначити, що здають для трьох погорілих дітей, які знаходяться в обласній лікарні. Група крові значення не має.

Наразі діти – в критичному стані, вони отримали по 50-60% опіків тіла. З Києва до Луцька їдуть медики, які будуть консультувати волинських лікарів та вирішувати питання про транспортування дітей до Києва.

Трагедія сталась днями в Ковельському районі. Діти 3, 5 та 6 років закрилися у погребі та, очевидно, бавилися сірниками. Зайнялися двері у приміщенні.

Діти почали кликати на допомогу, дорослі кинулися їх рятувати. Поки батьки визволяли малечу з погребу, ті отримали опіки та вже були у непритомному стані. Дітей доправили у Волинську обласну дитячу лікарню, в опікове відділення.

На лікування потрібні великі кошти, яких батьки не мають. Про це пише у Фейсбуці Юлія Тарнавська.

Номер картки батька 4149 4996 4950 4915 — Пастух Василь Віталійович.

 

Джерело

Facebook Комментарии

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *