На очах у трирічної дочки: Страшної смертю загинула відома 27-річна телеведуча

У Казахстані страшною смертю загинула 27-річна телеведуча каналу “Казахстан-Актобе” Айзат Алієва. Дівчину вбив несправний ліфт на очах у трирічної дочки.

Трагедія сталася в місті Актобе, коли ведуча з дитиною спускалася в ліфті, щоб зустріти чоловіка. Кабіна опустилася на шостий поверх, після чого її двері стали довільно відкриватися і закриватися. Алієва вирішила вийти, але її ногу затиснуло, і в цей момент ліфт поїхав

В результаті телеведучої відірвало ногу, і вона померла на місці від втрати крові. Маленька дівчинка не постраждала, але цілу годину вона залишалася в закривавленому кабіні поруч з мертвої матір’ю, поки співробітники МНС не зуміли потрапити в ліфт. Рідні побоюються, що те, що трапилося може негативно відбитися на психіці дитини. Зараз з дівчинкою працюють психологи.

Повідомляється, що сусіди Айзат багаторазово скаржилися на несправний ліфт. Останній раз його відремонтували в кінці березня – за п’ять днів до нещасного випадку. За фактом смерті телеведучої порушено кримінальну справу, вже призначені перевірки та експертизи. Хто понесе відповідальність за загибель дівчини, поки неясно.

Нагадаємо, Айзат Алієва працювала на телебаченні в місті Актобе з 2013 по 2015 роки. Перед трагедією дівчина перебувала в декретній відпустці і незабаром планувала повернутися на роботу.

Раніше стало відомо, що в 19-поверховому будинку на північному сході Москви впав ліфт. У цей момент в ньому знаходилися шість пасажирів. Ніхто не постраждав.

джерело

Відео

Facebook Комментарии

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *