Відпустка лише сниться: українців позбавили дешевого Єгипту та Туреччини

Українцям доведеться забути про найбільш доступні раніше закордонні курорти, такі як Туреччина та Єгипет. Через наплив російських туристів ціни на відпочинок цього року виявляться не підйомними для багатьох. Туроператори можуть збільшити вартість літнього відпочинку на 20% і це лише початок.

Про це пише Politeka.

Експерти туристичного ринку прогнозують, що путівки до Туреччини та Єгипту в порівнянні з минулим роком подорожчають на 10-20%.

В цьому році в сонячній Туреччині чекають близько 5 мільйонів російських туристів, а вже навесні для громадян Російської Федерації  повинні частково відновити раніше заборонені польоти до Єгипту. Однак літати на єгипетські курорти росіяни зможуть тільки ближче до осені. Отже, і вартість відпочинку за ним поки не сильно змінилась.

«Ми поки не бачимо стрибка цін на Єгипет. А ось Туреччина дещо подорожчала, але це пов’язано з тим, що багато готелів в цьому році пройшли реновацію. Попит на турецький напрямок серед українців зростає», — кажуть експерти.

Відпочинок в Туреччині і Єгипті з кожним роком тільки дорожчає. Зараз Туреччина поступово відновлюється в очах російського споживача, потроху зростає і туристичний потік. А ось курортники вже менш охоче дають знижки.

Нагадаємо, туристка з Росії відзначилась на популярному курорті в Дубаї. На 24-річну жінку так подіяв лікер, що її подвиги запам’ятають надовго. Коли її намагалися втихомирити стражі порядку, вона напала на поліцейську та вкусила її за щоку. А в поліцейському авто головою вибила скло коли хотіла вибратись звідти.

Facebook Комментарии

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *