Через спалах грипу та ГРВІ серед школярів припинили навчання 14 шкіл у Львові

У школах Львова тимчасово призупинятимуть навчання, якщо кількість відсутніх дітей становить приблизно 40%. Як розповіла директорка департаменту гуманітарної політики ЛМР Галина Слічна, зараз до міськради уже звернулось 14 шкіл.

Як пояснила ZAXID.NET Галина Слічна, з 8 до 12 лютого у 14 школах призупинять навчання. Зокрема, йдеться про школу №48, школу №55, «Джерельце», «Надія», школу-гімназію ім. Василя Стуса, «Тривіта», школу №7, «Лідер», школу №24, школу №70, школу №78, ЛНВК «Школа I ступеня – гімназія», школа №21 та школа №8 (початкова школа).

Навчання у цих закладах призупинять до понеділка, однак якщо ситуація з відвідуваністю буде погіршуватись, то навчання можуть призупинити ще на кілька днів. В управлінні освіти зазначають, що директори шкіл, у яких є відсутність дітей на рівні 40%, мають звернутись до управління освіти, після чого навчання може бути призупинене терміном від 4 до 7 днів.

«У нас збільшується кількість учнів, які хворіють на гострі респіраторні вірусні інфекції. Сьогодні ми маємо поодинокі окремі навчальні заклади, які мають 30-40% відсутності дітей. Я думаю, що ми будемо приймати рішення локально: призупиняти навчання у школах від 4 до 7 днів. Учора ми мали таких 9 навчальних закладів, де було до 40% відсутніх дітей, у зв’язку з захворюваністю. Сьогодні кількість навчальних закладів збільшилась – 12 шкіл [згодом перелік зріс до 14 шкіл ], одна з яких планує призупинити процес навчання лише у початковій школі», – зазначила Галина Слічна.

Вона зазначила, що закривати на карантин усі школи Львова зараз не будуть.

P. S. Спершу повідомлялося про 12 шкіл, у яких призупинене навчання, однак згодом до цього переліку додали ще СЗШ №21 та СЗШ №8 (початкова школа). 8 лютого повідомили також, що навчання призупинили у школі №87 та школі з вивчення східних мов №35.

джерело

Facebook Комментарии

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *