«Я думаю – як помирити народи…»: Ольга Сумська зробила приголомшуючу заяву в підтримку Росії

Відома українська акторка Ольга Сумська не підтримує заборону виступати в Україні російським акторам і зіркам з «чорного списку», а також проти того, щоб забороняти українським зіркам гастролювати у Росії

«Це абсурдна ситуація. Все це – спекуляція на наших родинних зв’язках, відносинах людей, на вірі людей. Це дуже складні речі. Я думаю – як помирити народи і прийти до миру. Це, звичайно, місія дипломатів, але ми повинні бути носіями таких думок та ідеології», – заявила вона в інтерв’ю «Кременчуцькій газеті» під час візиту до Кременчука Полтавської області.

«У мене, припустимо, родичі там (у Росії), і так є і в інших», – зазначила акторка.

Нагадаємо, в Україні існують «чорні списки» російських зірок – співаків та кіноакторів, які підтримали анексію Криму, агресію Росії проти Донбасу чи які відвідали окуповані території. Окрім того, що їм заборонений в’їзд в країну, з радіо- та телеканалів вилучили їхні твори або твори з їхньою участю.

Крім того, деякі українські артисти добровільно, після початку російської агресії, відмовилися від гастролей в цю країну. Ті ж, хто не відмовився, перебувають під тиском патріотично налаштованої громадськості.

Джерело

Facebook Комментарии

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *