Християни західного обряду святкують Святвечір

Сьогодні, 24 грудня, Україна святкує Святий вечір разом з християнами західного обряду. На Софійській площі гостей дивують піснями, танцями, національними стравами, смачним глінтвейном.

У святковому концерті беруть участь відомі українські артисти, серед яких Rulada, Оксана Козунь, гурти “Квант”, “Подих свободи” .

Крім цього на головній різдвяній сцені країни голови Церков моляться за Україну. Атмосфера просто надзвичайна, не дивлячись на холодну, вітряну погоду дуже багато людей прийшли на Святвечір. Усі радіють та бажають усього найкращого нашій країні.

“Цього року я вперше урочисто святкую Різдво разом з більшістю країн світу. Нарешті європейські цінності поруч з нами. Пройшов зі своєю родиною на Софійвську площу, і щасливий, дуже подобається ця атмосфера свята, навіть відчув себе дитиною. Бо поринув у Новорічну казку”, – коментує киянин Максим.

Також відвертими і безпосередніми були діти, які каталися на каруселі та танцювали не соромлячись нікого.

“Я приїхав в Україну з Нью-Йорку. Я професійний фотограф. Завітав на це свято і дуже приємно вражений. Зробив чудові фото. Почуваюся, як вдома. І взагалі, мені подобається ваша країна”, – поділився враженнями Джон, радіючи що так багато людей розуміє англійську.

джерело

Facebook Комментарии

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *