Влада Швейцарії заплатить за переїзд $ 70 тис. новим жителям мальовничого села

Незважаючи на те, що в Альбінені чисте повітря, красиві краєвиди з гори і навіть є термальні джерела неподалік, місцеві жителі, особливо молоді сім’ї, вважають за краще виїжджати з села. Лише за останні кілька років звідти виїхало три сім’ї, а через брак учнів сільську школу вирішили закрити. Щоб село остаточно не вимерло, жителі, які залишилися, зажадали від ради більш рішучих дій.

Влада вирішила провести 30 листопада голосування за введення нової політики місцевого самоврядування, згідно з якою бажаючі купити або побудувати будинок в Альбінен зможуть претендувати на отримання гранту в розмірі $ 25 тис. (666 750 грн.) на дорослого і $ 10 тис. (266 700 грн.) на дитину . Як повідомляє видання The Local, програма буде поширюватися не тільки на жителів Швейцарії, але і на іноземних громадян.

Для участі в програмі претендент повинен бути не старше 45 років і погодитися проживати в селі не менше десяти років. Власність, яку потрібно купити або побудувати, повинна мати мінімальну вартість в $ 200 тисяч (5 334 000 грн.) і повинна бути постійною домівкою, а не другим місцем проживання. У Альбінен сім’ї потрібно буде проводити більшу частину року.

Така програма може стати інвестицією в майбутнє села, так як влада планує окупити виділені новим переселенцям гранти за рахунок їх же податків, контрактів на будівництво і покупок в місцевих магазинах. Для забезпечення нової політики залучення жителів в Альбінені створять фонд, в який щорічно буде закладатися $ 100 тисяч (2 667 000 грн).

Джерело

Facebook Комментарии

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *