Яким Знакам східного гороскопу пощастить у 2018 році

2018 рік Жовтого Земляниго Собаки обіцяє бути не менш важливим, ніж попередній.

Звичайно, вдалим він буде далеко не для всіх Знаків східного гороскопу, але у всіх буде шанс зачепитися за успіх.

2018 рік починається 1 січня, але це дата західна. На Сході, в Китаї та інших буддистських країнах Новий рік святкується 16 лютого. Цього разу дата буде такою, так як це другий Молодик після 21 грудня. Такі східні правила. Це означає, що Собака стане активним лише після 16 числа.

Стихії Знаків східного гороскопу

У кожної людини в східному гороскопі є не тільки свій Знак-тварина, але ще і стихія. Всього існує п’ять стихій: Вода, Метал, Земля, Вогонь, Дерево. Всі ці стихії абсолютно різні, але деякі схожі риси можна розцінювати як позитивні подібності. 2018 рік проходитиме під егідою стихії Землі. Це означає, що тим, хто народився в рік Землі, пощастить. Якщо ви не знаєте свою стихію, то наведена нижче таблиця допоможе вам її пізнати. Жовтий колір – Земля, рожевий – Вогонь, блакитний – Вода, зелений – Дерево, сірий – Метал.

Цей рік буде роком людей обережних. Стихія Землі дасть вам мудрість, терпіння і сили. Якщо ви народжені під егідою стихії Вогню, то у вас можуть бути проблеми. Єдина можливість уникнути негараздів – це не намагатися змінити те, що змінити не можна. Вам потрібно буде просто розслабитися, розібратися в собі.

Людям стихії Дерева 2018 рік принесе багато корисних змін, але їх потрібно правильно сприймати. Якщо ви захочете змінити своє життя, то краще залишити це на кінець року, тому що на початку і середині цього періоду фахівці за східним календарем радять не ризикувати і приймати все, що дарує вам Всесвіт, – і хороше, і погане.

Метал буде потопати в своїх проблемах. Східні мудреці називають рік стихії Землі для вас часом негараздів і постійних проблем з роботою. На особистому фронті у вас буде все спокійно, якщо ви не дозволите собі невизначеності та обману. Брехня і зради будуть фатальними для вас в 2018 році.

Водна стихія отримає більше плюсів, ніж інші, за винятком стихії Землі. Люди Води повинні будуть зрозуміти самих себе і навколишній світ якомога швидше. Проблеми можуть прийти вже на початку року, але це буде відмінний час, щоб вчитися на своїх помилках. До речі, про навчання – інформація сприйматися буде набагато краще, так що піднажміть тут.

Люди стихії Землі отримають максимум в цьому році, але це не означає, що можна просто взяти і розслабитися. Вам необхідно буде зберігати колишній курс і нікуди від нього не відхилятися. Східні мудреці радять вам якнайкраще пізнати свої страхи і перемогти їх, бо іншого часу для цього можна не дочекатися.

Яким буде 2018 для Знаків східного гороскопу

Всього 12 тварин-покровителів: Собака, Півень, Тигр, Дракон, Щур, Бик, Кролик, Змія, Кінь, Коза, Мавпа, Свиня.

Найвдалішим цей рік буде для людей, народжених під pнакомСобаки, Змії і Щура.Це буде ваш час, який найкраще підходить для ваших амбіцій, перспектив і бажань. Мотивацію шукати вам не доведеться – вона сама знайде вас. Вона буде приходити в проблемах, перемоги, перспективи. Ніщо не повинно пройти непомітно для вас. Це дуже важливий рік для ваших Знаків.

Кролик, Бик і Мавпабудуть сильно втомлюватися в 2018 році Жовтого Собаки. Ваші сили можуть йти дуже стрімко, тому потрібно краще відпочивати, частіше слухати голос свого серця і не вбuвати в собі позитив. У вас все вийде – просто не кидайте відразу всі свої сили на щось одне. Потрібно бути уважнішими до дрібниць. Знаки долі допоможуть вам зрозуміти своє призначення.

Півень, Тигр і Дракон– це Знаки одні з найбільш невдалих. Це не говорить про те, що потрібно закриватися в будинку і не виходити нікуди, ні. Ви зможете багато чого пояснити у вашому житті, знайти відповіді на питання. Вони можуть вас засмутити, змусити відмовитися від чогось або від когось, але не можна забувати, що це Всесвіт так хоче. Деструктивний шлях та імпульсивність погублять вас, якщо їх не приборкати.

Коза, Свиня і Кінь– останні в нашому списку. У житті ж ви останніми точно не будете. Ви вмієте пристосовуватися до будь-яких умов, знаходити спільну мову майже з усіма людьми. 2018 рік буде для вас дуже хороший. Мабуть, вам пощастить навіть більше, ніж тим, хто народився в рік Собаки.

Філософія Знаків і стихій може бути різною, але це не біда. Якщо прогноз по Знаку або по стихії для вас різниться, то потрібно буде робити вибір в певних ситуаціях. Це не погано, коли вам є, з чого вибирати.

Facebook Комментарии

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *