У США трансгендер вперше займе держпосаду

Колишня журналістка Даніка Роєм перемогла на виборах у палату делегатів штату Вірджинія.

У США на виборах до палати делегатів штату Вірджинія перемогу здобула 33-річна екс-журналістка Даніка Роєм, ставши першим трансгендером, який займе державну посаду в країні. Про це в середу, 8 листопада, повідомляє Washington Post.

Роєм, яка представляє Демократичну партію, зуміла на виборах із невеликою перевагою обійти республіканця Роберта Маршалла, який називає себе «головним гомофобом Вірджинії».

На підтримку Роєм виступили представники ЛГБТ-спільноти, а завдяки їх прихильності екс-журналістці в ході передвиборної кампанії вдалося зібрати пожертвувань на суму в понад півмільйона доларів, тоді як Маршалл заручився втричі меншою фінансовою підтримкою.

Перемігши на виборах до законодавчого органу, Роєм стане першим відкритим трансгендером на державній посаді у Сполучених Штатах.

За даними ЗМІ, в 90-х роках трансгендер вже обіймав посаду в парламенті штату Массачусетс, проте він відкрито не заявляв про це і не робив акцент на цьому у ході виборчої кампанії. Крім того, трансгендер переміг на виборах у Нью-Гемпширі в 2012 році, але на посаду він так і не заступив.

джерело

Facebook Комментарии

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *