Це вже не червона, це чорна лінія, яку ці тварі сьогодні перетнули. Я звинувачую у тому, що сталося, місцеву поліцію і прокуратуру, – нардеп

Це вже не червона, це чорна лінія, яку ці тварі сьогодні перетнули.
В селищі Коцюбинському побито голову ТВК Людмилу Демченко. Це сталося сьогодні о 7-30 ранку у дворі її будинку, коли жінка йшла на роботу.

Одного з нападників схопили перехожі. Він вже зізнався, що це побиття йому замовила людина на ім’я Сергій, він дав 1000грн. і наказав зайти саме в цей двір і побити саме цю жінку.

Я звинувачую у тому, що сталося, місцеву поліцію і прокуратуру. Саме ваша бездіяльність призводить до того, що банда гопників безкарно і показово тероризує 15-тисячний населений пункт. Під вашою “кришею” відбуваються жорстокі побиття, підпали машин, пошкодження майна.

Зветраюсь до голови Нацполіції і міністра МВС з вимогою взяти під контроль хід розслідування, а також – жорстко розібратися з титушками в погонах, які замість охорони правопорядку кришують незаконний розподіл ресурсів і покривають криваві розправи. Сьогоднішній напад – наслідок бездіяльності поліції щодо покарання попередніх атак.
Звертаюсь до Генерального прокурора України з вимогою взяти під контроль наведення ладу в регіоні.

Вважаю, що персональна відповідальність за розгул насильства в Приірпінні лежить на мері Ірпеня Володимирі Карплюкові, який давно схильний вчиняти фізичні розправи через підконтрольні йому напівбандитські розсадники гопників, замасковані під охоронні фірми і спортклуби.
Ще раз: це вже чорна лінія. Вам це не зійде з рук!!

Olga Chervakova

Facebook Комментарии

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *