Вже є загuблі і більше як 500 людей поранено! У Франції зараз пекло.

У суботу в декількох точках Парижа французи, які протестують проти зростання цін на бензин, а також збільшення податків, почали проводити масові маніфестації. Виникли інциденти та сутички з представниками поліції. Правоохоронці застосували сльозогінний газ і водомети.

“У Парижі виникли інциденти та сутички з представниками поліції. Правоохоронці застосували сльозогінний газ і водомети”, – сказано у повідомлені.

Як повідомляв УНН, Ейфелева вежа буде закрита для відвідувачів в суботу у зв’язку з маніфестацією “жовтих жилетів”, що відбудеться в Парижі.

Нагадаємо, міністерство закордонних справ України випустило рекомендації громадянам України у зв’язку з протестами “жовтих жилетів” у Франції.

17 листопада у Франції розпочались масові акції протесту проти підвищення податків на дизельне паливо і бензин з 1 січня 2019 року. Вони отримали назву “жовтих жилетів” через попереджувальний спецодяг на дорогах.

З початку заворушень заruнули два учасники, 37-річний чоловік і 63-річна жінка. Поранення отримали близько 550 осіб, 17 з них знаходяться у важкому стані.

Джерело

Facebook Комментарии