«І що в шлунку після того»: показали, яким стає чорне морозиво на теплі (відео) | | PROSVIT

«І що в шлунку після того»: показали, яким стає чорне морозиво на теплі (відео)

А ви впевнені у якості продуктів, які споживаєте? Желе, комки і розкисла резинова вафля – ось на що перетворилося популярне нині в Україні чорне морозиво після того, як добу пролежало при кімнатній температурі.


Світлини та відео розталого «Black Ice» опублікувала на своїй сторінці у Фейсбуці Катерина Нечаєва.

Жінка розповіла, що перебираючи продукти в морозильній камері, натрапила на чорне морозиво, яке місяць тому привезла їй сестра. Але з’їсти його не наважилась.

«Просто не розгортаючи, поклала в мийку, щоб воно розмерзлося, а потім, думаю, як розтане, то викину… Воно добу лежало в мийці, але не розтало майже… Взялося якимось желе і стаканчик розкис, і на пару з цим желе взявся незрозумілими комками», — розповіла вона.

«Важко уявити що в людей в шлунку після нього взагалі», — додала жінка.

Навесні Житомирський маслозавод «Рудь» презентував новинку — 150-грамовий ріжок під назвою «Black Ice». У компанії переконані, що чорне морозиво зі смаком коли і нотками чорного шоколаду та чорним хрустким цукровим ріжком – це морозиво з майбутнього.

«Для досягнення чорного кольору морозива Black Ice ми використовували рослинне вугілля. Це — харчовий барвник природного походження. Він безпечний і до того ж не має смаку і запаху, тому ніяк не впливає на якість продукту», — запевнили в компанії Рудь.

Вартує таке морозиво близько 30 гривень.

Facebook Комментарии

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *