Міністерство вирішило долю першокласників | | PROSVIT

Міністерство вирішило долю першокласників

Днями стало відомо про остаточні правила, згідно з яким буде проводиться зарахування дітей в перший клас сайті Міністерства освіти опублікувало фінальний документ на своєму сайті, і він набув чинності вже 8 травня.

У цьому документі зазначено, що для зарахування дитини в перший клас один з батьків повинен подати заявку до навчального закладу не пізніше 31 травня, або вже після 15 червня. Також батьки можуть подавати аналогічні заявки в інші освітні установи.

«При наявності та за бажанням одного з батьків при подачі заяви може бути пред’явлений документ, що підтверджує місце проживання дитини або одного з батьків на території обслуговування установи освіти, реквізити якого зазначаються в заяві», — зазначено в документі Мін’юсту.

Також у випадку залишку вільних місць у школі, заявки приймаються без прив’язки до території.

Якщо ж заявок подано більше, ніж вільних місць, то «до 1 червня включно зараховуються всі діти, місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти підтверджено, а також діти, які є братами та/або сестрами дітей, які отримують освіту в цьому закладі, дітьми працівників цієї установи освіти, випускниками дошкільного підрозділу закладу освіти».

Також школа може провести жеребкування для зарахування учнів на вільні місця. Жеребкування мало відбутися з 5 до 15 червня включно. Перевірка знань у дітей для зарахування до школи не проводиться . Так само не обов’язково присутність дитини під час подачі заявок одним з батьків.

 

Джерело

Facebook Комментарии

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *