Більше двохсот українських туристів не можуть вилетіти з Єгипту | | PROSVIT

Більше двохсот українських туристів не можуть вилетіти з Єгипту

Понад 200 українських туристів застрягли в аеропорт у єгипетському курортному місті Хургада. Вони не можуть вилетіти до Львова з ранку 28 липня.

Про це ТСН.ua розповіла одна із туристок Тетяна.

За її словами, літак з відпочивальниками мав вилетіти о 7:20 ранку за місцевим часом (8:20 за Києвом), але авіалайнер зламався.
“Нам сказали, що здулося колесо і воно потребує заміни. Його пообіцяли привезти з Києва, але літак з Києва також не прилетів. Нас протримали в літаку годину, пізніше сказали виходити і забирати свої речі. Дві години тримали без води, без їжі у багажному відділенні аеропорту, потім люди підняли скандал і нас відвезли у готель”, – розповіла Тетяна.

Відпочивальниця каже, що застряглим туристам лише раз дали пообідати і пообіцяли на 11-у годину відвезти до аеропорту. У зазначений час пасажири літака зібралися у вестибюлі готелю, але за ними ніхто не приїхав.

“Нам сказали, що незрозуміло, коли буде літак – завтра чи післязавтра. Ми дзвонили у посольство, на гарячу лінію туроператора “Join Up!”, але відповіді нема… 220 людей, багато вагітних, дітей. Ми просто мучимося! Сидимо у вестибюлі – хто на підлозі, хто де. Без води, без грошей, бо вже кінець відпочинку”, – розповідає Тетяна.

“Оператор “Join Up!” нам сказав, що це не його проблеми, а проблеми перевізника. А хлопці (пілоти цього літака, вони також з нами у готелі) сказали, що їхньої вини немає, що нас повинен заселити туроператор. Ми його не випускаємо з готелю, тримаємо у “заручниках”, бо він хоче тікати”, – додала туристка.

Тетяна каже, що відпочивальники налаштовані рішуче. Вони хочуть, щоб цей інцидент набув розголосу і обіцяють позиватися до туроператора.

У прес-службі “Join Up!”  підтвердили проблеми із затримкою рейсу.

“Рейс затримано з причини пробиття шасі у літаку, відповідно, це займає багато часу, щоб замінити колесо, усунути цю технічну несправність. Туристам було надано проживання і харчування”, – повідомили у компанії.

Коли буде вирішено проблеми з літаком, у “Join Up!” не можуть сказати.

Нагадаємо, Британія хоче змуситїнці,  розповсюджувачів фейкових новин платити гроші.

Facebook Комментарии

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *