У Нововолинську шахтарі уже третю добу страйкують під землею (відео) | | PROSVIT

У Нововолинську шахтарі уже третю добу страйкують під землею (відео)

У Нововолинську гірники відмовилися підніматися на поверхню після зміни в понеділок, 2 липня.

Уже госпіталізовано одного шахтаря – учасника підземного страйку. Сьогодні вночі в Миколи Ковальчука почалася блювота з кровотечею, його відвезли в хірургічне відділення лікарні, повідомляє голова Незалежної профспілки Михайло Волинець на своїй сторінці у  «Facebook».

Під землею залишаються 46 гірників шахти №10 «Нововолинська». Шахтарі вимагають виплатити заборгованість із зарплати за три місяці (з квітня 2018 року).

Разом із тим відмовляються спускатися в забій працівники шахти ім. Капустіна компанії «Лисичанськвугілля», також вимагаючи виплати боргів.

Загальна сума заборгованості підприємств перед шахтарями сягнула вже 1,1 млрд грн. За словами Волинця, в.о. міністра фінансів Оксана Маркарова погодила перерозподіл коштів для реструктуризації шахт на виплату заборгованості. Йдеться про 220 млн грн.

Проте, за словами Волинця, коли зазначена сума дійде, власне, до шахтарів, сказати складно, оскільки проходження коштів через Держказначейство потребує дотримання всіх необхідних процедур.

Як повідомляли, напередодні шахтарі «Львіввугілля» перекривали міжнародну трасу, вимагаючи погасити заборгованість із зарплати за травень.

Facebook Комментарии

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *