Головне за ніч: погодний апокаліпсис і нова пенсія | | PROSVIT

Головне за ніч: погодний апокаліпсис і нова пенсія

Пенсії по-новому: українцям знову наобіцяли золоті гори

У 2019 році пенсійна реформа запропонує чергові нововведення. Пенсії будуть індексуватися за особливою методикою. Про це розповів експерт з питань пенсійної реформи Тарас Козак. Ця методика передбачає збільшення розмірів пенсій на 50% від рівня інфляції, зафіксованої у попередньому році, і на 50% — від показника зростання середньої зарплати в тому ж році.

 

Польща отримала «пряник» у конфлікті з Газпромом

З’явилася інформація, що польська нафтогазова компанія PGNiG має право вимагати від «Газпрому» зниження ціни на російський газ. Рішення виходить з рамок довгострокового контракту, відповідно до якого російська компанія поставляє газ до Польщі (так званий «Ямальський контракт»). Про це повідомляють ЗМІ, посилаючись на рішення Стокгольмського арбітражного суду.

 

Україна створить найпотужнішу ракету

У Росії викликає серйозне занепокоєння створення потужної крилатої ракети українськими вченими. При цьому Кремль продовжує готувати нові провокації, в тому числі і на Азовському морі. Про це розповів військовий експерт Валентин Бадрак.
Дати гідну відсіч недругу, на думку фахівця, можна введенням в дію протикорабельної ракети. І така ракета розробляється в Україні. На даному етапі вже навіть успішно пройшли стрільби і все просувається до державних випробувань.

Нічні покатушки закінчилися «піруетами» машини в повітрі

У Києві відбулася небезпечна ДТП, в результаті якої таксі викинуло з дороги, автомобіль перекинувся.

«Весь світ перевернувся: у Києві на Голосіївському районі у результаті нічних покатушок сталася ДТП, в результаті якої зіткнулися два автомобілі: Renault Über і Skoda. Після сильного удару автомобіль викинуло з проїжджої частини, при цьому Über перекинувся на дах», — сказано в повідомленні.

 

Україна раптово змінила курс в найнебезпечнішому рейтингу

Україна в 2018 році змістилася на 152 місце серед 163 країн світу, покинувши десятку найнебезпечніших країн у світі. Про це повідомляє організація Institute for Economics and Peace. Рейтинг складено на основі 23 якісних показників з авторитетних джерел. Україна посіла 152 місце серед 163 країн світу, піднявшись на 2 позиції. Таким чином, Україна стала найнебезпечнішою країною Європи, за винятком країни-агресора Росії, яка посіла 154 місце.

 

Біблійний потоп охопив український регіон

У затоплених районах Чернігова рятувальники працюють над ліквідацією наслідків стихії та евакуюють людей зі зруйнованих та затоплених будинків. Відзначається, що станом на 12:00 рівень води майже спав, з підтоплених будинків евакуйовано 16 осіб, 3 — передані медичним працівникам. Всього підтоплено понад 90 приватних будинків на близько 20-ти вулицях міста.

Выдео з ТСН

Джерело

Facebook Комментарии

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *