Штормове попередження: до України йде буря | | PROSVIT

Штормове попередження: до України йде буря

Держслужба з надзвичайних ситуацій повідомила про складних погодних умовах.

29 червня, на більшій території України оголошено штормове попередження. Про це повідомила Державна служба з надзвичайних ситуацій (ДСНС).

Так, очікуються грози, місцями град і шквали.

«29 червня в Україні, крім східних областей та Приазов’я, грози, в окремих районах град та шквали 15-20 м/с, у західних та центральних областях місцями сильні дощі, в Карпатах та на Прикарпатті місцями дуже сильний дощ», – йдеться в повідомленні.

При цьому в Київській області очікуються грози, вдень місцями град і шквали 15 – 20 м/с.

Крім того, в ДСНС попередили про можливий підйом рівня води у річках України 28-30 червня

«У зв’язку з очікуваними сильними та дуже сильними дощами на річках басейнів Дністра, Сяну, Прут і Сірет (Львівська, Івано-Франківська, Чернівецька обл) можливо формування дощових паводків з підйомом рівнів води на 0,5-1,5 м, на окремих ділянках і в місцях звуження русел до 2-2,5 м. Можливий вихід води на заплаву, утворення локальних селевих потоків, які можуть мати небезпечні наслідки», – попередили в ДСНС.

Протягом двох наступних днів до України прийде циклон, що сформувався над північчю європейської частини РФ. Він принесе арктичне повітря. Внаслідок цього, температура повітря на більшій частині України різко знизиться. І хоча, згідно з прогнозами, похолодання буде не тривалим, воно виявиться досить відчутним.

Директор українського Гідрометцентру Микола Кульбіда повідомляв, що похолодання прийде в вихідні, а саме – 1 липня, в неділю. До цього температура повітря буде досить високою.

Facebook Комментарии

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *