Різко і сильно: українців попередили про нові підступи стихії | | PROSVIT

Різко і сильно: українців попередили про нові підступи стихії

Синоптики спрогнозували різкий температурний обвал

У п’ятницю, 22 червня, стихія покаже, що таке справжні американські гірки: на зміну виснажливій ​​спеці прийде різке похолодання. Температура повітря знизиться в усіх областях України, окрім східних.

Про це на своїй сторінці в Facebook пише відомий синоптик Наталія Діденко.

Вона додала, що завтра, 21 червня, по всій Україні буде дуже і дуже спекотно.

«З 22 червня Україна перетне холодний атмосферний фронт. А перед похолоданням, як правило, найвища температура повітря. Завтра всюди + 28 … +34 градуси. Дощі з грозами пройдуть у західних областях. На решті території — сухо і сонячно», — пише Діденко.

На киян 21 червня теж чекає спекотна погода, вдень стовпчик термометра досягне 30 градусів, і при цьому ніякої надії на дощ.

«22 червня дощі «обвалять» температуру повітря на Заході до + 18… + 23 градусів. А в суботу таке істотне похолодання охопить більшість областей, крім сходу України», — попередила синоптик.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал «Знай.ua» писав про те, що на північному заході Німеччини пройшовся величезний торнадо. Зараз в районі Нижнього Рейну люди починають наводити порядок.

Відомо, що в Фірзені двоє постраждалих. Також у ряді населених пунктів ураган зривав черепичні дахи з десятків будинків, побив машини і вирвав з корінням дерева. Покрівельникам більше роботи, але вони обіцяють допомогти людям в найближчі дні. Дороги і рейки розблокували лише у четвер вранці.

Також портал повідомляв про те, що міжнародна група вчених в лабораторних умовах створила світиться шар енергії — кульову блискавку. Момент появи схожого на природне явище магнітного вихору потрапив на відео.

На сьогоднішній день вчені поставили під сумнів існування кульової блискавки, оскільки поширилося багато компрометуючих матеріалів. Вважається, що світиться енергетичний шар з’являється під час шторму і може проходити через тверді предмети. Кульова блискавка відрізняється непередбачуваністю.

Facebook Комментарии

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *