"Я ВІДPІЖY ТВОЇ ГPYДИ І БУДУ У М'ЯЧ ГРАТИ ПО ДОНБАСУ": ЩО ВИ ЗНАЄТЕ ПРО CМEPТЬ, ТІ, ХТО ЇДЕ НА ЧЕМПІОНАТ? ЩО ВИ ЗНАЄТЕ ПРО ФУТБОЛ?! | | PROSVIT

“Я ВІДPІЖY ТВОЇ ГPYДИ І БУДУ У М’ЯЧ ГРАТИ ПО ДОНБАСУ”: ЩО ВИ ЗНАЄТЕ ПРО CМEPТЬ, ТІ, ХТО ЇДЕ НА ЧЕМПІОНАТ? ЩО ВИ ЗНАЄТЕ ПРО ФУТБОЛ?!

Футбол у РФ…П’ятий рік війни! П’ятий рік крові і сліз! П’ятий рік анексії Криму! З усіх сторін мені надійшли сотні попереджень і прохань стримувати свої емоції і нічого не писати у Facebook – багато ворогів, повна відсутність захисту.

Але не можу я промовчати і цього разу. Мені дуже хочеться подивитися в очі тим “українцям”, які їдуть на цей довбаний чемпіонат. Як можна любити футбол більше, ніж батьківщину? Як можна футбольний м’яч і те, куди він полетить, цінувати більше, ніж людське життя? Як можна забути Небесну сотню і сотні загиблих бійців? Тисячі зниклих безвісти? Тисячі покалічених полонених? Сотні зґвалтованих чоловіків і жінок?

Як можна футбол поставити вище від простих людських принципів, які повинні бути дані під час народження? Що за мати вас народила? У якійсь абстракції ви живете? З якою совістю ви будете жити, спати, їсти і носити у своїх штанях паспорт громадянина України? Ви знаходите кошти на квитки та проживання у РФ, але протягом усієї війни ви не купили й мішка картоплі бійцям.

Самогубців із релігійних міркувань не ховають на одному кладовищі з іншими. Ті, хто поїде на цей довбаний чемпіонат у державу, яка отруїла наше життя, гірші від самогубців! Вони убивають себе, усіх нас, усю Україну самостійно і не питаючи нашої думки! Їдете у РФ – не повертайтеся! Я докладу всіх зусиль, щоб ви відповіли за скоєне зло і свою безладну недбалість до всіх нас! А ви знаєте, що я вмію це робити…

Згадалися слова козака із “Всевеликого войска Донского” із бригади Козіцина, які знущалися наді мною у полоні: “Я відріжу твої груди і буду у м’яч грати по Донбасу”. Що ви знаєте про смерть, ті, хто їде на чемпіонат? Що ви знаєте про футбол?!

Гайдэ Ризаева

Дивіться також “Звернення Сергія Собка до футбольних вболівальників”:

Facebook Комментарии

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *