Як скласти розклад у 1 класі відповідно до нового Державного стандарту? | | PROSVIT

Як скласти розклад у 1 класі відповідно до нового Державного стандарту?

100 шкіл України 2017 року долучились до Всеукраїнського експерименту з питань розроблення, апробації та впровадження навчально-методичного забезпечення діяльності початкової школи відповідно до вимог нового Державного стандарту початкової загальної освіти.

Першокласники, які братимуть участь в експерименті, вивчатимуть новий предмет – інтегрований курс «Я досліджую світ». Відповідно до наказу МОН України від 16.08.2017 р № 1181, на інтегрований курс у першому класі передбачено 7 годин на тиждень. Як розподілити навчальний час, аби усі 6 галузей, які вивчаються у контексті інтегрованого курсу, були реалізованими?

Вчитель, отримавши педагогічну свободу, може самостійно визначати способи інтеграції освітніх галузей, важливо лише зрозуміти: поєднувати навчальний матеріал варто так, аби у контексті інтегрованого заняття в учнів формувалось цілісне сприйняття світу.

І, звичайно, курс «Я досліджую світ» має стояти першим уроком кожного дня, оскільки кожного дня у контексті цього інтегрованого курсу має проходити практика «Ранкова зустріч»

Орієнтовний розклад навчальних занять у 1 класі з урахуванням вимог Державного стандарту початкової загальної освіти:

Facebook Комментарии

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *