Режисер фільму «Міф» Леонід Кантер вчинив самогубство — PROSVIT

Режисер фільму «Міф» Леонід Кантер вчинив самогубство

Відомий український режисер, продюсер та письменник Леонід Кантер застрелився. Трагічна подія сталася 4 червня надвечір на хуторі Обирок, Бахмацького району, що на Чернігівщині. Поліція вилучила у загиблого вогнепальну зброю.

Про це повідомляє прес-служба поліції.

«На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група поліції, яка на місці події виявила труп чоловіка з наскрізним вогнепальним поранення в щелепу. Поряд з тілом правоохоронці виявили зброю», – йдеться у повідомленні поліції.

Зазначається, що біля тіла режисера поліція знайшла записку.

Леоніду Кантеру на момент вчинення самогубства було 36 років.

За даними 24 каналу, в розмовах з друзями напередодні режисер ділився думками про самогубство.
«В мене за планом завтра самогубство», – писав Кантер

Хто такий Леонід Кантер? Народився у Києві 27 липня 1981 року. У 2003 році заснував кіностудію «Лізард філмс». Він був одним із режисерів фільму «Міф» про Василя Сліпака, оперного співака, який загинув у зоні АТО, також його кіноробота – фільм про кіборгів Донецького аеропорту «Добровольці Божої чоти». У 2007 році Леонід Кантер оселився на хуторі Обирок у Чернігівській області та перетворив його на мистецький хутір – творче поселення, де збирав друзів з усього світу, організовував фестивалі, мистецькі заходи, творчі школи та народні свята. Серед найвідоміших – фестиваль «ХЛІБ своїми руками» та перший афроетнічний фестиваль «Мама Африка».

Джерело

Facebook Комментарии

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *