Провайдери в Україні почали блокувати доступ до російських ЗМІ

Українські провайдери почали масово блокувати російські пропагандистські ЗМІ.

Провайдери почали обмежувати доступ до пропагандистських російських сайтів НТВ, РЕН ТВ і ВГТРК. При спробі зайти на зазначені ресурси, на екрані з’являється повідомлення: «На виконання указу Президента України від 15 травня 2017 року доступ до ресурсів обмежено».

Також обмеження поширилося на такі пропагандистські телеканали як: «Росія 1», «Росія-Культура», «Росія 24», «РТР-Планета», «Цифрове ТБ».

За повідомленням ради національної безпеки і оборони України було застосовано санкції терміном на 3 роки стосовно представництва федерального державного унітарного підприємства «Російське агентство міжнародної інформації «Російське інформаційне агентство «Новости», яке діє у Києві.

Обмеження також поширюється на блокування активів, обмеження або припинення надання телекомунікаційних послуг і використання телекомунікаційних мереж загального користування, заборона на збільшення розміру статутного капіталу і блокування інтернет-провайдерами доступу до інтернет-ресурсу rian.com.ua.

Зокрема, в санкційний список внесена і компанія ТОВ «Интерселект», через яку, за даними СБУ, здійснювалася господарська діяльність «РИА Новости Украина».

Нагадаємо, 15 травня працівники СБУ провели обшуки в офісі «РИА Новости Украина» в Києві. Під час обшуків було затримано журналіста цього видання Кирила Вишинського. В СБУ пояснили, що затриманий Вишинський проводив в Україні підривні інформаційні акції, за що отримував гроші від Росії.

Згодом Вишинському оголосили про підозру у державній зраді, а 17 травня у Херсоні суд обрав для журналіста запобіжний захід у вигляді арешту строком на 2 місяці.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *