В мережі шириться фото, де MELOVIN обіймає Філіпа Кіркорова за лаштунками Євробачення

Український співак MELOVIN, який цьогоріч представляв Україну на пісенному конкурсі Євробачення в Лісабоні, позував для фотографії разом з російським виконавцем Філіпом Кіркоровим.

Відповідна світлина з’явилась на Instagram-сторінці користувача «rr_photo».

Користувач зазначив, що він залишився захоплений номером українського виконавця MELOVIN’а і вважає, що помилково «поховав» його разом зі співаком Alekseev, – українцем, який представляв Білорусь на Євробаченні.

«Як ви пам’ятаєте, я помилково «поховав» його разом з Alekseev ще після першого півфіналу, будучи обдуреним однією особливо обдарованою людиною – наче MELOVIN не пройшов у фінал з першого півфіналу, а потім з подивом для себе зрозумів, що нормальний-таки у нього номер був у другому півфіналі», – йдеться у дописі.


MELOVIN обіймає Філіпа Кіркорова за лаштунками Євробачення-2018

Головну увагу користувачів привернуло спільне фото артиста MELOVIN’а і Філіпа Кіркорова, які обіймають одне одного за плече. Коментатори також розхвалили MELOVIN’а, наголошуючи, що український співак гідний не 17 місця у рейтинговій таблиці фіналу Євробачення, а щонайменше в першій десятці виконавців.

Російський артист був продюсером молдавскої групи «DoReDos», яка виступала у першому півфіналі Євробачення-2018 8 травня. Група здобула 10 місце у фіналі конкурсу.


Філіп Кіркоров і гурт «DoReDos»

Варто додати, що російський співак Кіркоров є прибічником путінського режиму та фігурантом бази даних центру «Миротворець».

Нагадаємо, що під час офіційної церемонії відкриття конкурсу Євробачення в Лісабоні MELOVIN ігнорував питання російських журналістів. У фіналі конкурсу 12 травня співак набрав 130 балів та посів 17 місце з 26 можливих.

Джерело

Facebook Комментарии

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *