Дочки Порошенка відгуляли випускний в розкішному британському коледжі | PROSVIT

Дочки Порошенка відгуляли випускний в розкішному британському коледжі

Стало відомо про те, як пройшов розкішний випускний дочок президента України Петра Порошенка

 Не дивлячись на те, що в британському “Конкорд коледжі” (Concord College) останній іспит буде 30 червня, випускний тут вже відгуляли. Цього року навчальний заклад закінчили дочки-двійнята президента Петра Порошенка, яким нещодавно виповнилося по 18 років.

Традиційно тут, в коледжі, проходить Photo Day – заключна фотосесія для всіх учнів, а 12 травня вже відбувся випускний бал.

Фотографували студентів “Конкорд коллежда”, де навчаються діти з різних країн, на задньому дворі навчального закладу і неподалік старовинного замку XIII століття – Актон-Барнел.

 Примітно, що дочки-двійнята президента вчилися відразу в двох країнах. Олександра і Євгенія були ученицями столичного Кловського ліцею іноземних мов №77, а одночасно вони були і студентками коледжу “Конкорд” (Concord College), що в Великобританії.

Вручення дипломів і вечірка проходили в прикрашеній залі. Випускники традиційно в вечірніх сукнях і костюмах. Євгенія, одна з дочок-двійнят Порошенко на випускному вечорі продемонструвала прекрасну фігуру і одягла стрічку “Випускник”.

Як повідомляється, дочки президента будуть надходити в один з вузів Великобританії

 Як уже повідомляла Politeka, під час візиту до Німеччини президент України Петро Порошенко відвідав пивну Zum Schiffchen, розташовану в старій частині Дюссельдорфа.

Метою кортежу був ресторан «Zum Schiffchen» в старій частині міста. «Це було не по графіку, але узгоджувалося з нами», – сказала прес-секретар поліції Дюссельдорфа.

Порошенко провів в пивний півтори години. Там він їв свинячу рульку, а також спробував рагу з бичачого хвоста. А ось знамените пиво Altbier не замовляв.

 Джерело: Politeka

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *