Підписання декларації з лікарем: розкрито ще один обман

Українцям розповіли про чергове шахрайство Деякі лікарі обманом можуть відмовлятися від підписання декларації, мотивуючи це набором максимально можливої кількості пацієнтів. Про це розповів заступник міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк на своїй сторінці в соцмережі Facebook. У подібному випадку українцям порадили звертатися до головного лікаря закладу або ж в МОЗ.

«Ви хочете підписати декларацію з лікарем, а вам кажуть: у нього вже ліміт по кількості пацієнтів, знайдіть іншого. Таке досить часто трапляється в кампанії за вибором лікаря. І найбільш ймовірно це — порушення», — розповів він. За словами чиновника, за місяць кампанії набрати ліміт пацієнтів малоймовірно. На сьогодні це зробили всього п’ять лікарів на всю країну.

«Напишу ще раз: п’ять лікарів. На всю країну. Це три сімейних лікаря (в Полтавській, Чернігівській і Донецькій області) і два педіатра (обидва — Донецька область). Більшість лікарів знаходиться досить далеко від лімітів. Нагадаю їх: 2000 пацієнтів — для терапевта; 1800 пацієнтів — для сімейного лікаря; 900 пацієнтів — для педіатра», — повідомив заступник міністра.

«Тому, якщо ви почули цю фразу у себе в амбулаторії — повідомте головному лікареві та дотримуйтесь нашої інструкції про порушення ваших прав на вибір лікаря», — зазначив Ковтонюк.

«Рано панікувати, що «хороших лікарів розібрали». Ви можете вибирати лікаря, якому довіряєте. Але і не зволікайте, адже рано чи пізно хороших лікарів таки розберуть», – додав він.

джерело

Facebook Комментарии

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *