Вбивство українки в Італії: спливли моторошні подробиці | PROSVIT

Вбивство українки в Італії: спливли моторошні подробиці

З’явилася інформація про те, що в момент, коли громадянин Італії Антоніо Жирарді вистрілив у дружину-українку Марину Новожилову, вони перебували в будинку не одні. Про це повідомляють зарубіжні ЗМІ.

У цей час в будинку перебували рідна сестра Марини Олена з чоловіком Дмитром та маленьким сином. Під час жахливого інциденту вони сиділи в сусідній кімнаті.

Чоловік сестри Новожилової повідомив, що вбивство сталося на другому поверсі будинку.

«Двері нашої кімнати були зачинені, ми спали і не чули пострілів. Рано вранці нас розбудив домофон. Це прийшов змінник Жирарді. Я погано знаю італійську, але зрозумів, що він розшукує Антоніо», — згадує Дмитро.

 

Напарник італійця повідомив, що Антоніо не прийшов на роботу, а його неправильно припаркований автомобіль стоїть поруч із будинком. Він попросив покликати Жирарді.

«Я піднявся на другий поверх і виявив їх тіла… Те, що сталося, не вкладається в голові. Не розумію, як Антоніо міг таке накоїти. Зараз на місці вбивства працює група карабінерів, будинок опечатаний. Карабінери розшифровують записи їх із Мариною розмов, вилучили всі телефони», — повідомив чоловік.

За словами Дмитра, в українки з італійським чоловіком не було серйозних конфліктів. Тим часом поліція припускає, що Антоніо пішов на вбивство через ревнощі.

«Тіло Марини вже дві доби в морзі. Коли ми зможемо її поховати, невідомо. Забрати її до України ми не зможемо — це буде коштувати близько 12 тис. євро, у нас немає таких грошей. Вирішили ховати тут, в Італії», — розповів чоловік сестри загиблої.

Нагадаємо, у місті Мелфі провінції Поненца Італії 33-річний Антоніо Жирарді після 7 місяців шлюбу застрелив свою дружину, дівчину з Дніпра Марину Новожилову.

За словами Олени Яновської, сестри загиблої, італієць вбив українку через ревнощі.

«Антоніо працював охоронцем. Він вистрілив Марині в серце з табельної зброї. Антоніо повинен був здати нічну зміну і прийти додому до 6.00. Але він покинув зміну раніше, що пізніше змусило колег відправитися на його пошуки», — повідомила Яновська.

Вбивство сталося в будинку в самому центрі міста. Про подію в поліцію повідомив сусід, який близько 7.30 ранку почув постріли з хати, де пізніше були виявлені тіла.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *