Землю накриє найсильніша в історії магнітна буря

Магнітна буря першого рівня G1 за п’ятибальною шкалою очікується на нашій планеті 2 червня.

 

Разом з тим, ще одна буря рівня G2 станеться 17 травня, а магнітосфера Землі буде обуреною 18 травня, прогнозують астрономи  ФІАН.

Експерти відзначають, що магнітні бурі, що класифіковані як подія рівня G2 за п’ятибальною шкалою, можуть призводити до слабких флуктуацій в енергетичних системах, а також надавати невеликий вплив на системи управління космічними апаратами.
При цьому полярні сяйва можуть спостерігатися на високих широтах від 60 градусів і вище.

Магнітні бурі можуть викликати головний біль і різкі перепади тиску. Нагадаємо, що рекомендується під час магнітних бур пити більше чистої води, правильно харчуйтеся, частіше гуляйте на свіжому повітрі. Не зайвими будуть також контрастний душ і заспокійливий чай.

 

Не варто і забувати, що під час магнітних бур не рекомендується перевтомлювати себе в спортзалі, нервувати або недостатньо спати.

Також фахівці рекомендують на цей час відмовитися від алкоголю і куріння, а також налагодити систему живлення: відмовтеся від жирної і важкої їжі, уникайте продуктів, які сприяють затримці рідини в організмі (солоне і копчене).

 

Україну у травні накриють магнітні бурі, вони будуть найпотужнішими в цьому році. Такого удару українці відчувають з 8, 9, 10, 11, 18 числа.

Як відомо, це може позначитися на самопочутті багатьох людей. Під час магнітних бур і серйозних геомагнітних коливань чутливі до них люди часто відчувають головні болі, безсоння.

У дні магнітних бур людям слід бути більш уважними до свого здоров’я — лікарі рекомендують більше відпочивати, пити м’ятний чай і гуляти на свіжому повітрі. Не рекомендується перевтомлювати себе в спортзалі, нервувати або недостатньо спати.

Початок 2018 року вже приніс невеликий сплеск геомагнітної активності. Яскравим обіцяє бути березень, починаючи з середини. Графік магнітних бур у 2018 році давно складений фахівцями.

Джерело

Facebook Комментарии

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *