В Україні ЗМІ транслювали «військовий парад «ДНР»: Турчинов ініціює санкції

Секретар Ради нацбезпеки і оборони України Олександр Турчинов звернувся з офіційним листом до СБУ щодо внесення до списку санкцій українських електронних ЗМІ, що забезпечували пряму трансляцію «військового параду «ДНР» з окупованого Донецька.

Про це Турчинов сповістив на своїй сторінці у Facebook.

«Сьогодні, коли весь світ згадує мільйони людей, які загинули під час Другої світової війни, деякі українські електронні ЗМІ вели пряму трансляцію так званого «військового параду» з окупованого Донецька під заголовком «Трансляція з ДНР», – мовиться у дописі глави РНБО.

Турчинов наголосив, що тиражування такої інформації спрямоване на те, щоб посіяти розбрат і смуток та перетворити визвольну війну на громадянську. І тиражування такої інформації, за словами глави РНБО, є одним з пріоритетів гібридної війни, яку веде проти України Росія.

«А в цьому випадку ми можемо говорити і про цілком конкретний злочин – популяризацію терористичної організації», – зазначив Турчинов.

Адекватна протидія інформаційній агресії – необхідний та важливий елемент захисту нашої країни. Саме тому я звернувся з офіційним листом до СБУ щодо розслідування цього правопорушення та внесення електронних ЗМІ, які забезпечували пряму трансляцію «святкування» окупаційних військ Росії в Донецьку, до санкційного списку,
– пояснив секретар РНБО.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *