У Дніпрі 9 травня пенсіонери напали на поліцейських

У середу, 9 травня, вранці у Дніпрі біля Танка на проспекті Дмитра Яворницького пройшли заходи до Дня Перемоги. На акції з’явилися і представники забороненої організації «Союз радянських офіцерів».

За інформацією видання, поліцейські заборонили членам «Союзу радянських офіцерів» покласти вінок у вигляді зірки до пам’ятника Генералові Пушкіну. Це обурило голову громадської організації Віктора Марченка. Чоловік почав розповідати тим, хто прийшов на акцію, про «беззаконня» в поліції.Дніпро 9 травня День Перемоги сутички провокації
Вінок у вигляді зірки, яку у Дніпрі несли члени «Союзу радянських офіцерів»

Зазначається, що після тривалих висловлювань члени ГО «Союз радянських офіцерів» зі своїми однодумцями вирішили все-таки покласти «зірку» до пам’ятника. Поліція заблокувала шлях цим людям, на що Марченко погрожував перекрити проспект. Останнього почали активно підтримувати літні жінки з квітами, які оточили патрульних.

Поліція намагалася вгамувати натовп та вирішити все мирним шляхом, проте люди ставали дедалі агресивнішими. В результаті зчинилася бійка: літні жінки напали на патрульних та покривали їх нецензурною лайкою. Так, жінки допомогли «офіцерам» пронести вінок до Танка.

Після сього мітингувальники пішли колоною у сторону пам’ятника Слави.

Дивіться відео про події у Дніпрі 9 травня:

Джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *