Як у Біблії: шалена стихія змиває Анкару з лиця Землі, відео | | PROSVIT

Як у Біблії: шалена стихія змиває Анкару з лиця Землі, відео

В Анкарі найпотужніша повінь за останні 500 років

Турецьку столицю оповив хаос.  По Анкарі через сильні зливи, які не припинялись протягом декількох днів,  вдарила справжня повінь. Потоки води буквально змивали все на своєму шляху —  людей, машини, невеликі будівлі, дерева.

Стихія цілковито затопила район Мамак. Унаслідок природної катастрофи постраждали щонайменше шість людей. Близько 100 автомобілів зникли або пошкоджені. У кількох районах міста паралізовано транспортне сполучення, затоплені магазини і нижні поверхи будинків.

При цьому метеорологи прогнозують продовження інтенсивних опадів. Деякі з експертів назвали повінь найпотужнішою за останні 500 років.

Канал BBC News Ukrainian опублікував відео шаленої стихії в Анкарі

У той час, як в Туреччині бушує стихія, у Росії вдарила інша повінь – фекальна.

У російському місті Новосибірськ фекаліями залило аеропорт «Толмачево» . Сталося це через прорив труби. Трагедія досягла свого піку в той момент, коли в будівлі аеропорту обвалилася частина стелі.

Як повідомляють російські ЗМІ, у системі водопостачання аеропорту сталася аварія, у зв’язку з чим була затоплена підлога будівлі.

Представники аеропорту заявили, що причини аварії наразі встановлюються. В той же час, за їхніми словами, фекальна «повінь» ніяк не вплинула на «Толмачево». Аеропорт працює в штатному режимі.

Залишається лише уявити собі цей «штатний режим» з обваленою стелею аеропорту і фекаліями у будівлі.

Джерело

Facebook Комментарии

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *