«Моя мамо, я прошу тебе, не плач! Я повернуся живим! А як мертвим — поцілуй мене в уста. Бо твій син героєм став!». Це слова з пісні, які стали пророчими для Олександра Микитюка (ВІДЕО) — PROSVIT

«Моя мамо, я прошу тебе, не плач! Я повернуся живим! А як мертвим — поцілуй мене в уста. Бо твій син героєм став!». Це слова з пісні, які стали пророчими для Олександра Микитюка (ВІДЕО)

В зоні АТО загинув 19-річний Олександр Микитюк з Вінниччини. «Привіт, мамо, я пишу тобі листа. Привіт, мамо, в мене сльози на очах» — такими словами починається пісня у виконанні Олександра. Послухайте пророчі слова Героя.
Від сьогодні, 1 травня 2018 року, офіційно антитерористична операція на сході України закінчена. Але бої продовжуються. На жаль, прийшла сумна звістка — загинув Олександр Микитюк з Білого Рукава Хмільницького району Вінницької області. «Він загинув за Україну. Це — Олександр Микитюк, боєць 95-ї десантно-штурмової бригади.

Хлопець загинув на передовій, боронячи нас із вами від російських окупантів. І тепер йому завжди буде 19 років. Олександр родом із села Білий Рукав Вінницької області. Фонд «Повернись живим» висловлює щирі співчуття близьким та рідним захисника України. Це втрата, біль від якої неможливо заглушити», — написали волонтери у групі «Повернись живим». Олександр любив співати та грати на гітарі. В соцмережі ми знайшли пісню у його виконанні. Зйомки відбувалися в липні 2017 року. «Моя мамо, я прошу тебе, не плач! Я повернуся живим! А як мертвим — поцілуй мене в уста. Бо твій син героєм став!». Це слова, які стали пророчими для Олександра.

джерело

Facebook Комментарии

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *