В Україні офіційно закінчили АТО, – Порошенко | | PROSVIT

В Україні офіційно закінчили АТО, – Порошенко

Президент України Петро Порошенко офіційно оголосив про закінчення Антитерористичної операції на Донбасі, яка тривала чотири роки. На заміну їй прийшла Операція Об’єднаних сил.

Про це очільник держави оголосив на засіданні військового керівництва держави.

«Згідно Наказу з 14.00 30 квітня 2018 року розпочати операцію Об’єднаних сил із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі та стримування збройної агресії Російської федерації у Донецькій і Луганській областях, відповідно до плану операції Об’єднаних сил», – заявив Порошенко.

Крім того, він підписав Наказ Верховного Головнокомандувача «Про затвердження положення про об’єднаний оперативний штаб ЗСУ».

Впевнений в тому, що це не просто зміна формату. Це нові можливості захисту української території, українських громадян. Ми зробимо все можливе, щоб якнайшвидше земля окупованого Донбасу повернулася під суверенітет України, а для сотень тисяч, мільйонів тимчасово переміщених осіб, які змушені були покинути донецьку та луганську землі, ми створимо умови для того, щоб вони якнайшвидше повернулися і відновили нормальне життя на Донбасі,
– підкреслив Петро Порошенко.

Глава держави подякував Командувачу АТО Михайлу Забродському «за блискуче виконання завдань» і передав управління Командувачу Об’єднаних сил, генералу Сергію Наєву.

«АТО закінчено», – підкреслив Верховний Головнокомандувач.

Джерело

Facebook Комментарии

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *