Джамала пояснила значення імені свого первістка | | PROSVIT

Джамала пояснила значення імені свого первістка

Українська співачка Джамала, яка більше місяця тому вперше стала мамою та народила сина від чоловіка Сеїт-Бекіра Сулейманова, розповіла про деталі досвіду материнства.

Артистка заявила, що після народження першого сина вона не зупинятиметься.

А хто знає? Чому ні? Я не можу сказати, що це було легко, але, коли народила, у мене думка така: «О! Потрібно вже другого!» Це так круто, це таке відчуття. Я не можу це порівняти ні з чим. Коли тобі просто викладають дитину на груди,
– зізналася співачка.

Джамала вже через 2 тижні після пологів повернулася на сцену, а через 3 тижні – вийшла на світський захід. Вона зізналася, що у догляді за сином Емір-Рахманом їй допомагають її батьки та батьки чоловіка. Виконавиця також нещодавно знайшла няню.

«Їжу залишаю і намагаюся погодувати перед тим, як виходжу. От сьогодні я погодувала і вийшла на дві години», – зазначила артистка.


Джамала з місячним синочком Емір-Рахманом

У підсумку зіркова матуся пояснила, чому ж вона обрала ім’я своєму синові Емір-Рахман.

Рахман – означає співчутливий, Емір – повелитель. І він для мене принц,
– зізналась Джамала.

Нагадаємо, що Джамала народила первістка 27 березня. Свого сина співачка назвала Еміром-Рахман Сеїт-Бекір ог’ли Сулеймановим.Знаменита українська співачка, яка перемогла конкурс Євробачення-2016. Кримськотатарська вокалістка, окрім музиної кар’єри, активно бере участь у популярних проектах. Зокрема, у Нацвідборі до Євробачення та «Голосі країни». Навіть на останньому місяці вагітності вона не припиняла зйомок, тому речі для полового будинку возила завжди із собою.

Джерело

Facebook Комментарии

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *