Вибух авто в Києві: загинув журналіст, який служив на Донбасі

Загиблим чоловіком під час вибуху гранати в автомобілі у Києві виявився 45-річний журналіст Віталій Кукса. Граната розірвалась в руках чоловіка, а в машині знайшли пусковий важіль цієї гранати.

Про це повідомляє ТСН із посиланням на джерела.

Видання зазначило, що причиною інциденту став сімейний конфлікт.

Повідомляється, що Кукса був мобілізований і служив зв’язківцем у зоні бойових дій на Донбасі. Журналіст багато писав про війну та військові теми, публікувався у багатьох українських виданнях. Кукса служив начальником Управління зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації у Держспецзв’язку. На сьогодні, за інформацією видання, офіційно безробітний.

Зазначається, що джерела також назвали ім’я постраждалого внаслідок інциденту. Ним виявився 24-річний Андрій Сіроштан. Саме він, за даними джерел, перебував за кермом у момент вибуху гранати. Офіційного місця роботи чоловік не має.

Нагадаємо, що 27 квітня ввечері у Дарницькому районі Києва на вулиці Драгоманова, 44 а вибухнув автомобіль. У поліції підтвердили, що внаслідок інциденту загинув один чоловік і ще один отримав травми. Правоохоронці також висунули дві версії виникнення інциденту.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *