Євросоюз і Німеччина більше не можуть покладатися на США – Меркель | | PROSVIT

Євросоюз і Німеччина більше не можуть покладатися на США – Меркель

Німеччина і Європа повинні брати на себе більше відповідальності, адже часи, коли вони могли повністю покладатися на США, як всесильного партнера, закінчилися.

Про це заявила канцлер Німеччини Ангела Меркель під час прес-конференції з президентом США Дональдом Трампом, передає «Укрінформ».

Час післявоєнного порядку, що тривав понад 70 років після війни, минув,
– наголосила канцлер.

Німецька лідерка зауважила, що європейці не можуть дозволити собі покладатися на те, що коли конфлікти відбуваються біля їхнього порогу, хтось інший з’явиться і врятує.

«Ми повинні вносити свій вклад і цей внесок повинен рости в найближчі роки», – зазначила Меркель.

Як пояснила канцлер, це стосується і військової участі, і завдань надання допомоги на розвиток інших країн, і боротьби з причинами міграції. Але також це стосується і до того, щоб бути більш політично активними. Вона з гордістю відзначила, що вперше Німеччина задіяна в малій групі з сирійського врегулювання, і хоче добавити свій внесок, адже «це наш борг».

Окрім того, глава уряду заявила, що Німеччина «повинна вчитися грати свою роль», а німці мають навчитися брати на себе більше відповідальності.

«ФРН – велика й економічно потужна країна, але у військовій і політичній сфері їй ще багато що належить зробити», – визнала канцлер.

При цьому вона відзначила надзвичайну важливість трансатлантичних відносин та надійного партнерства Євросоюзу і США, в тому числі в НАТО.

Нагадаємо, 27 квітня канцлер Німеччини Ангела Меркель після зустрічі з президентом США Дональдом Трампом заявила, що ФРН вітає активну участь Сполучених Штатів у врегулюванні ситуації в Україні. Загалом, головними темами переговорів Трампа і Меркель повинні були бути врегулювання ситуації в Сирії, звільнення німецьких компаній від антиросійських санкцій, ядерна угода з Іраном, дисбаланс у двосторонніх економічних відносинах, а також фінансування НАТО.

Джерело

Facebook Комментарии

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *