Путін робить все, щоб «наших» не затримували в Україні, – Аксьонов

Очільник колабораційної адміністрації Криму Сергій Аксьонов прокоментував останній випадок із затриманням путінської «довіреної особи» в окупованому Криму і наголосив, що Україна не знає, що таке «закон».

Про це заявив Аксьонов у Facebook.

Київ хоче лише одне – покарання кримчан за їхній вибір у 2014 році. Ще раз нагадаю пану Порошенко та його прихильникам, що вибір кримчан остаточний і жодні акції проти нас не змінять прийнятого рішення,
– написав колаборант

Зокрема, він додав що Президент Росії Володимир Путін і керівництво РФ «роблять все можливе, щоб таких випадків затримання «наших» громадян не виникало».

Аксьонов ще зазначив, що домовився з російським політиком, головою громадської палати окупованого Криму, Григорієм Іоффе про створення моніторингової групи, яка допомагатиме постраждалим від «незаконних дій України».

Нагадаємо, у Херсоні заарештували на 60 діб без права внесення застави затриману на адмінкордоні з Кримом Олену Одновол, керівницю кримського відділення російського громадського руху «Волонтери перемоги» та довірену особу президента РФ Володимира Путіна під час виборів президента 2018 року.

За даними прокуратури Автономної Республіки Крим, затримана незаконно організувала і проводила в окупованих Криму і Севастополі збір підписів на підтримку висування Путіна кандидатом на посаду президента Росії на виборах 2018 року.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *