“Використовувати його заборонено”: Стали відомі нові подробиці про авто Гаврилюка

Автомобіль, на якому в Києві був помічений народний депутат від «Народного фронту» Михайло Гаврилюк, заборонений для користування на вулично-дорожній мережі загального користування

Використовувати автомобіль з таким видом номерних знаків можуть тільки спецпідрозділу міліції і тільки в зоні АТО, повідомив журналіст Василь Крутчак на своїй сторінці в Facebook.

«Згідно з офіційною відповіддю Департаменту превентивної діяльності Національної поліції, «існують лише спеціальні інформаційні таблички зеленого кольору, які встановлюються на транспортні засоби, які використовуються спецпідрозділами міліції в зоні АТО. Такий транспорт був тимчасово ввезений на територію України для використання в зоні АТО, в зв’язку з чим він не може експлуатуватися на вулично-дорожній мережі загального користування», – написав Крутчак.

Відзначимо, що Михайло Гаврилюк стверджував, що на роботу до Верховної Ради їздить на метро.

Коли журналісти засікли нардепа, коли він залишав авто на вул. Банкова, той заявив, що машина належить волонтерам, а він їздить коли в ній немає гострої необхідності для волонтерської організації.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *