Пожежа у Кемерові: Слідчий комітет Росії назвав нову цифру загиблих | | PROSVIT

Пожежа у Кемерові: Слідчий комітет Росії назвав нову цифру загиблих

У страшній пожежі в торговому центрі «Зимова вишня» у російському місті Кемерові загинуло 60, а не 64 людини, як повідомлялось раніше.

Такі оновлені дані щодо кількості жертв оприлюднив Слідчий комітет Росії.

Як повідомили у російському відомстві, вони отримали висновки усіх генетичних експертиз у кримінальному провадженні, що стосується пожежі у Кемерові.

Експертам вдалося впізнати всіх загиблих. Видані дозволи на поховання 37 тіл, ще 23 дозволи були надані раніше.

Результати роботи з перевірки всіх звернень про зниклих під час пожежі людей, а також отримані висновки експертів дозволили слідству визначити остаточну кількість загиблих під час пожежі – їх 60,
– йдеться у повідомленні на офіційному сайті СК РФ.

Пожежа у торговому центрі «Зимова вишня» у російському місті Кемерові спалахнула 25 березня. Слідство встановило, що причиною загорання стало коротке замикання, яке сталось у проводці біля дитячої батутної кімнати. Густий чорний дим за лічені хвилини охопив торгові зали.

Раніше повідомлялось, що внаслідок пожежі у Кемерові загинуло 64 людини, серед яких 41 дитина. Найбільше загиблих було в одному із залів кінотеатру, розташованого всередині торгового центру, який в момент пожежі був заблокований.

У кримінальній справі про пожежу заарештовано керівництво ТЦ, компанії, що відповідала за пожежну сигналізацію, охоронець, інспектор будівельного нагляду, а також начальник зміни пожежних.

Джерело

Facebook Комментарии

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *